Udekoruj ściany zdjęciami i stwórz osobistą galerię obrazów

Aparat fotograficzny odłożony na półkę, kamera została ukryta w pokrowcu, a telefon komórkowy wrócił do swoich pierwotnych funkcji i wtedy na pewno wiemy,...że minęło lato i już po wakacjach.

Letnie wojaże, mniej lub bardziej przyjemne chwile i sytuacje przyprawiające o zawrót głowy, nie zawsze kolorowy – wszystko utrwaliliśmy na fotografiach. Z tych uwiecznionych na zdjęciach chwil można wyłuskać te, które były być może nie pierwszej ważności, ale swoim pięknem mogą zachwycić i wzruszyć niejednego oglądającego. A przede wszystkim to dla nas były ważne. Dla każdego będzie jednak to coś innego: dla jednych podróże, dla innych chwile z najbliższymi, a być może dla innych nieoczekiwane i zaskakujące wydarzenia w myśl epikurejskiej sentencji "Carpe diem" – Chwytaj dzień. Niektóre z tych obrazów znalazły swoje odbicie na CEWE FOTOKARTKACH, które powędrowały w świat, by dzielić się z innymi naszymi emocjami i przeżyciami."Trwaj chwilo, jesteś piękna" - wypowiedź Fausta można uznać za wskazówkę przy ustalaniu, co dla fotografujących było inspiracją dla ich działań i wyborów.

Ulubione fotografie wykorzystamy również przy tworzeniu fotoprezentów dla wybranych, dekorowaniu i ozdabianiu ścian fotoobrazami oraz projektowaniu własnej CEWE FOTOKSIĄŻKI, która może stać się fotograficzną ucztą dla ducha i ciała, czyli naszych oczu. Smak wspomnień połączonych z własną kreatywnością. Przeglądając kartki fotoksiążki, możemy prześledzić drogę jej tworzenia, korzystając z mniej uduchowionych, ale bardzo konkretnych wskazówek CEWE.

Pomysłowością i wyjątkową kreatywnością możemy wykazać się przy tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZA, który może służyć nie tylko jego twórcy, ale wszystkim członkom rodziny, bliskim i bliższym znajomym, a nawet przy odpowiednim pomyśle współpracownikom, stwarzając miłą atmosferę w miejscu pracy. Stworzenie małego kalendarza biurowego może stanowić nie lada wyzwanie dla grona współpracowników. Przecież można wykorzystać ulubione fotografie wszystkich zainteresowanych pomysłem! A wszystko można szybko łatwo i z prawdziwą przyjemnością zaprojektować na komputerze lub w aplikacji mobilnej, zaczynając swoje dzieło od dowolnego miesiąca, gdyż i tak nasz kalendarz pozostanie aktualny przez następne 12 miesięcy. W ten sposób stworzony kalendarz może być nie tylko elementem funkcjonalnym, ale także dekoracyjnym. Samo wykonanie nie nastręcza zbyt wielu problemów, a wybór ciekawych szablonów i form zwiększy jego atrakcyjność. Wystarczy wybrane zdjęcia umieścić w odpowiednich miejscach szablonów, a wszystko z pomocą CEWE FOTOKALENDARZE- asystent i dekoracja w jednym.

Wspomnienia w kadrze CEWE FOTOKSIĄŻKI

Naturalnie, że najlepszym sposobem na zatrzymanie wspomnień w kadrze jest stworzenie wakacyjnej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Można tak robić po każdym wyjeździe czy uwieczniać ważne wydarzenia, więc kiedyś będziemy mieli, co oglądać. Takie tworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI może stać się rodzinną tradycją, teraz dla nas, a potem dla tych najmłodszych...Fotografie uświadamiają oglądającym jak szybko zmieniają się dzieci, jak dojrzewają starsi, jak przemija czas i jak trzeba pielęgnować każdą chwilę spędzoną z najbliższymi ludźmi.

Czy można pokusić się o stwierdzenie, że fotoksiążka jest lepsza niż klasyczny album? Zapewne jej forma jest ciekawsza i nowocześniejsza, poza tym łatwiejsza i dająca większe możliwości przy jej tworzeniu z wykorzystaniem internetu. Za pomocą zdjęć w fotoksiążce możemy kolekcjonować wydarzenia, tworząc z nich ponadczasowe historie, które staną się inspiracją dla innych parających się z różnym skutkiem – fotografią. W ten sposób możemy doskonalić projektowanie fotoksiążek, korzystając z doświadczeń tych najlepszych.

W fotoksiążkach uwiecznimy również rodzinne uroczystości, portrety osób, które były nam bliskie, a przede wszystkim wizerunki najmłodszych członków rodziny, zmieniających się jak w kalejdoskopie. Zapisujemy oblicze świata zgodnie z naszymi odczuciami: trwaj chwilo, jesteś piękna. Tematyka fotoksiążek może być różnorodna, dowolna zgodna jedynie z naszymi twórczymi potrzebami. Naturalnie należy później wybrać jeden z dziesięciu formatów, które pomieszczą od 26 do 174 stron ze zdjęciami w różnym układzie. W tym także pomoże Akademia CEWE FOTOKSIĄŻKI, w której znajdziesz krok po kroku drogę do własnej książki oraz możliwość pobrania programu projektowego. Można tylko życzyć powodzenia! A dla miłośników fotografii, jak co roku, czekają konkursy fotograficzne o międzynarodowym zasięgu i wspaniałymi nagrodami, organizowane przez CEWE Photo Award. Czy znajdą się tam nasze fotografie? Główną nagrodą w konkursie oprócz CEWE Photo Award była podróż w wymarzone miejsce, najnowszej generacji sprzęt fotograficzny i usługi CEWE o znaczącej wartości.

Początkowo przeglądamy zdjęcia w komputerze i tabletach, większość kasujemy albo z biegiem dni zapominamy o ich istnieniu. Do niewielu wybranych staramy się dodać komentarze i w ten sposób stworzymy własną historię na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI, którą będziemy oglądać nie tylko my, ale i przyszłe pokolenia. Można wczuć się w rolę pisarza, który tworzy swoje dzieło, gdyż pracujesz nad tekstem, nad clipartami, a główną rolę, jak w teatrze - odgrywają fotografie. Fotoksiążka może być szansą na stworzenie jedynej w swoim rodzaju kroniki rodzinnej, kroniki towarzyskiej albo zostanie po prostu naszym własnym archiwum wspomnień, historią naszego życia zapisaną w zdjęciach. Zapisem nie tylko przeżyć, ale mówiących wiele o nas samych i naszych bliskich, pasjach i marzeniach. Każde wspólne działanie z CEWE i jego efekt w postaci określonego produktu w formie fotoksiążki lub fotokalendarza, znakomicie sprawdza się jako oryginalna pamiątka będąca naszą własnością lub stanowiąca prezent dla naszych bliskich podarowanym z jakieś okazji lub zupełnie bez niej.

Jeżeli nie utrwalimy naszych wyjątkowych zdjęć na papierze, to mogą one zniknąć po jednym kliknięciu myszki albo awarii naszego komputera lub nośnika, na którym są zapisane. Nie należy więc przesuwać zaplanowanych działań na później, bo wtedy może być naprawdę za późno. Działaj tutaj i teraz, korzystając z propozycji CEWE.

Fotoobrazy, wspomnienia i emocje w dużym formacie.

CEWE FOTOKSIĄŻKA już była ...natomiast nie dekorowaliśmy zdjęciami ścian naszego mieszkania. CEWE FOTOOBRAZ lub fotoplakat znakomicie sprawdzają się przy dekorowaniu ścian. Nadają również określony charakter pozornie nieciekawym pomieszczeniom, wprowadzają klimatyczny nastrój. I to jest nasza propozycja na dziś. Mogą być to kolaże ze zdjęć albo jedna wyeksponowana fotografia, która będzie zawierała jakiś przekaz, emocje, ważną chwilę. Można również wydrukować swoje ulubione zdjęcie na płótnie, na akrylu, na drewnie, na płycie Alu-Dobond, na piance PCV lub na zwyczajnym papierze fotograficznym. Możesz stworzyć dzieło złożone z jednej lub kilku fotografii, wtedy można mówić o obrazach wieloczęściowych. Zamień więc ściany swojego mieszkania w osobistą galerię obrazów. Szczególnie zdjęcia przedstawiające krajobrazy lub wielkie przestrzenie umieszczone na ścianach jako plakaty lub obrazy robią na odbiorcach największe wrażenie. Razem z CEWE stworzysz FOTOOBRAZY będące dekoracją ścian i nadających ciekawszy charakter pomieszczeniom. Ramę w odpowiednim formacie, kolorze i stylu również znajdziesz w CEWE. Fotografie dekorujące ściany naszego mieszkania to wspaniały sposób nie tylko na zatrzymanie czasu, ale także na odejście na moment od codziennych zmagań z rzeczywistością, od aktualnych problemów do świata natury, kultury i bliskich ludzi, a także wspomnień. Jakże ważny jest aspekt wizualny fotografii połączony z bagażem emocjonalnym w nich zawartym, o których jakość dba CEWE, korzystając ze swojej wiedzy, doświadczenia i umiejętności oraz najnowszych osiągnięć w dziedzinie fotografii.

Każdy dzień niesie ze sobą niezapomniane chwile i może być inspiracją dla działań nie tylko w świecie fotografii, ale także w realnej rzeczywistości. CEWE zawsze chętnie pozwala zwiedzać swoje laboratoria, szczególnie gdy są to wycieczki młodych ludzi zainteresowanych działaniami firmy, którzy pytają o wszystko, co jest związane z procesem produkcji fotograficznych prezentów. Mogą obserwować cykl powstawania fotoksiążki. Po każdej wizycie pracownicy tworzący małe dzieła sztuki, dowiadują się, co myślą o ich pracy młodzi klienci znajdujący się często w trudnych sytuacjach życiowych. Rozmowy o sztuce fotografii często przeradzają się w rozmowy na zupełnie prywatne tematy.

Bowiem CEWE sprawuje opiekę nad rodzinami funkcjonującymi w wioskach dziecięcych. CEWE chętnie wspiera ważne sprawy, dlatego od kilku lat jest Partnerem SOS Wiosek Dziecięcych. Kupując produkty CEWE potencjalni klienci wspierają ten ważny projekt.

Przed nami piękna, polska złota jesień, może nieco kapryśna, ale jak dotąd nie możemy narzekać na niedosyt ciepłych dni z babim latem. Ale jesień to nie następne lato, więc trzeba być przygotowanym na niespodzianki pogodowe i na wspaniałe fotografie, które ozdobią ściany bliskiego nam miejsca i pozwolą zatrzymać się na chwilę. Nowe przeżycia, pomysły i wspomnienia, fotograficzne zapiski przeżyć, inne barwy i twórcze kreacje zdjęciowe, których nie może zatrzeć czas. Niekiedy zachwyci nas jakiś szczegół, a czasami większa całość .Kwiaty drzewa, morze, samotny człowiek czy jakieś emocjonujące wydarzenie. Natura jest pełna fascynujących motywów wartych sfotografowania, które są często myślą przewodnią różnych konkursów fotograficznych na całym świecie. Informacje o tego typu wydarzeniach można znaleźć na stronach internetowych CEWE.

Moje życie, moje zdjęcia z CEWE, które towarzyszy od 1961 roku swoim klientom, dbając o końcowy twórczy efekt spotkania ze światem fotografii. Potwierdzeniem tych słów jest piękne zdjęcie jednej z laureatek międzynarodowego konkursu fotograficznego CEWE pod tytułem „Our World Is Beautiful” Photo Award o znaczącym podpisie "Tylko ze mną bądź". Konkurs ten wygrała Polka w 2015 roku wygrała Polka Pani Agnieszka Gulczyńska , zatem każdy ma szanse. Zapraszamy do udzaiłu w kolejne edycji konkursu. Więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu "Our World is Beautiful”.

Materiały zewnętrzne
Społeczność

Newsletter

Reklama 
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Cookies. Ukryj komunikat