W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Cookies.
Ukryj komunikat

Redakcja

Adres:
portal dlaLejdis.pl
ul. Pereca 1-3
53-443 Wrocław
e-mail: biuro@dlalejdis.pl

Reklama
Reklama w dlaLejdis.pl to możliwość dotarcia do szerokiej grupy użytkowniczek. Oferty cechuje duża elastyczność, dzięki czemu każdy klient traktowany jest indywidualnie.
reklama@dlalejdis.pl

Patronaty
Portal dlaLejdis.pl bardzo chętnie obejmie patronatami medialnymi wszelkie imprezy, koncerty, akcje społeczne, wydarzenia kulturalne oraz wszelkie inne inicjatywy związane z szeroko pojmowaną tematyką kobiecą.
patronat@dlalejdis.pl

Promocja
promocja@dlalejdis.pl

Konkursy
Firmy, instytucje, osoby, które są zainteresowane ufundowaniem nagród w konkursie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konkurs@dlalejdis.pl

Redakcja
redakcja@dlalejdis.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poszczególne działy:

Zdrowie
zdrowie@dlalejdis.pl

Uroda
uroda@dlalejdis.pl

Moda
moda@dlalejdis.pl

Ze smakiem
zesmakiem@dlalejdis.pl

Dom
dom@dlalejdis.pl

Kobieta
kobieta@dlalejdis.pl

Zakupy
zakupy@dlalejdis.pl

Kultura
kultura@dlalejdis.pl

Informator
informator@dlalejdis.pl



Społeczność
Reklama