Plebiscyt

Najlepszy Prezent dla Mamy 2021

Plebiscyt na Najlepszy Prezent dla Mamy - edycja 2021.
Do plebiscytu zgłaszane są prezenty idealne na Dzień Matki. Spośród zgłoszonych prezentów wybierz ten, który chciałabyś otrzymać od swoich dzieci w dniu Twojego święta.

Uczestnicy plebiscytu, którzy wyślą największą liczbę głosów w plebiscycie NAJLEPSZY PREZENT DLA MAMY 2021, otrzymają jeden z 3 zestawów* z produktami biorącymi udział w plebiscycie.

Plebiscyt trwa do 26.05.2021r. do godz. 20.00
* zestaw składa się z ok. 6 produktów biorących udział w plebiscycie

>>ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ PROPOZYCJI NA NAJLEPSZY PREZENT DLA MAMY 2021<<

Aktualne wyniki:

Propozycje na NAJLEPSZY PREZENT DLA MAMY 2021:

Zestaw Arganicare Collagen do twarzy

Arganicare Collagen Boost – linia luksusowych produktów do pielęgnacji skóry twarzy 35+. Intensywna kuracja odmładzająca z najwyższą dawką kolagenu i oleju arganowego, które dogłębnie nawilżają i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu jest jędrniejsza, wyraźnie gładsza, bardziej elastyczna i promienna. Chroni także przed działaniem wolnych rodników przyspieszających starzenie się skóry. Idealne dla cery suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku. Regularne stosowanie wyraźnie poprawia napięcie i gęstość skóry. Kompletny zestaw do pielęgnacji.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.18 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Zestaw Arganicare Collagen do włosów

Arganicare Collagen – linia produktów do włosów z kolagenem i olejem arganowym. Doskonały wybór dla delikatnego oczyszczenia włosów i skóry głowy przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego poziomu nawodnienia. Unikalna formuła z Kolagenem powoduje głębokie działanie wewnątrz włosa, wypełniając i wzmacniając oraz regenerując włosy, nadając im maksymalnej objętości i siły. Kolagen odbudowuje zniszczona strukturę , pozostawiając włosy grubsze i aksamitne. Działanie i korzyści: Zapewnia głębokie odżywienie i zrównoważone nawodnienie, Wypełnia ubytki, pomaga w regeneracji od wewnątrz, Zapewnia włosom objętość, nieważkość i amplifikacje, Wypełnia ubytki we włosach, sprawia że włos jest grubszy i bardziej odporny na uszkodzenia zewnętrzne, Odbudowuje głęboko zniszczoną strukturę zniszczonych i zmęczonych włosów, Rewitalizacja włosów od wewnątrz. Dostarcza do naczyń krwionośnych u podstaw nasady włosów, odpowiedzialnych za odżywienie cebulek włosowych, wzmaga prawidłowy wzrost i wygląd włosów. Dostarcza odpowiednich składników odżywczych do cebulki włosowej jeszcze w fazie jej wzrostu. Kolagen jest także czynnikiem osłabiającym proces wypadania włosów. Opóźnia proces łysienia. Zabezpiecza przed powstawaniem łupieżu.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.17 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Zestaw Arganicare Silk do włosów

Arganicare Silk – linia produktów do włosów z aktywnym jedwabnym białkiem i olejem arganowym. Doskonały sposób na delikatne oczyszczenie włosów i skóry głowy, przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnego nawilżenia. Pomaga zapewnić głębokie odżywienie i przywrócić naturalne piękno i zdrowie. Jedwabne białko głęboko odżywia nawet najsuchsze i matowe włosy, oraz zapewnia odbudowę włókiem włosa. Unikalna formuła skutecznie nawilża włosy, pozostawiając je idealnie czyste, gładkie i jedwabiste. Działanie i korzyści: Pielęgnuje najbardziej matowe włosy, Walczy z uszkodzeniami: suchość, rozdwojone końcówki i puszenie, Ożywia witalną sprężystość włosów, eliminując puszenie, Głęboko odbudowuje dostarczając składniki do środka włosa, Nadaje niewiarygodną miękkość, łatwość w układaniu i połysk, Pozostawia gładkie i jedwabiste w dotyku włosy

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.16 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Słuchawki Fresh n Rebel Clam

Fresh n Rebel Clam to stylowe, bezprzewodowe słuchawki wokółuszne holenderskiej marki, które wykonano z dbałością o najmniejszy detal, zarówno w kwestii wyglądu jak i dźwięku. Dzięki swojej konstrukcji świetnie izolują od hałasu. Czas pracy wynosi ok. 35 h. Waga: 240 g. W zestawie kabel do ładowania, przewód połączeniowy z pilotem i mikrofonem oraz miękki pokrowiec na słuchawki. Cena: od 249 PLN.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.15 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Gdy kobiety milczały / Maria Czubaszek / Taterniczki

Gdy kobiety milczały. Sceny z życia George Sand - Magdalena Niedźwiedzka - Porywająca powieść biograficzna o wielu twarzach George Sand.
Maria Czubaszek. W coś trzeba nie wierzyć - Violetta Ozminkowski - Jej ciętych ripost bali się rozmówcy. Ona bała się tylko myszy.
Taterniczki. Miejsce kobiet jest na szczycie - Agata Komosa-Styczeń - Po co zdobywać góry? Bo są. Tak powie każdy, kto kiedykolwiek stanął na szczycie.
Tatry dumnie stoją i kuszą turystów od wieków. Jednak dostęp do najtrudniejszych tatrzańskich szlaków nie był prosty, szczególnie dla kobiet.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.14 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Chorwacka przystań / Chorwackie powroty / Szczęście na miarę

Chorwacka przystań - Anna Karpińska - Romantyczna opowieść o niezrealizowanych planach, tęsknocie i o tym, że wieczna miłość istnieje naprawdę.
Chorwackie powroty - Anna Karpińska - "Chorwackie powroty" to druga część debiutanckiej powieści Anny Karpińskiej "Chorwacka przystań".
Szczęście na miarę - Agata Kołakowska - Jak się czujesz, wkładając ulubioną sukienkę? Na co wtedy liczysz? Za czym tęsknisz? Być może za tym samym, co klientki pracowni krawieckiej Leonarda Kittaya.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.13 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Odruch / Weekend / Wizyta

Odruch - Ashley Audrain - Mistrzowsko skonstruowany thriller psychologiczny, który zostanie w twojej głowie już na zawsze… Znakomita, wnikliwa i wstrząsająca powieść, której nie sposób porównać z żadną inną.
Weekend - Sherri Smith - Cztery kobiety. Cztery tajemnice. Weekend, który odmieni ich przyjaźń na zawsze… o ile przeżyją.
Wizyta - Helen Phillips - Jedna z 10 najlepszych książek roku według magazynu "TIME".

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.12 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Wiersze prawie wszystkie. Tom I i Tom II - Agnieszka Osiecka

Wiersze znane i nieznane, śpiewane i nieśpiewane, już publikowane i całkowicie premierowe! Wiersze mniejsze. Wiersze większe. Liryczne, satyryczne, dramatyczne, polityczne, rodzinne, osobiste, dla chłopców i dla dziewcząt. Dla maturzystów, studentów, początkujących i zaawansowanych koneserów polszczyzny.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.11 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Merit z Egiptu - Connilyn Cossette

Czy można wierzyć w Kogoś, kogo się nigdy nie widziało? Sprzedana do niewoli przez własnego ojca, odrzucona przez mężczyznę, którego zamierzała poślubić, Egipcjanka imieniem Merit musi służyć kobiecie, która nieustannie ją poniża.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.10 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Encyklopedia materiałów odzieżowych - Gail Bauch

Ten podręcznik jest skierowany do projektantów mody, krawców oraz wszystkich osób zainteresowanych możliwościami kreatywnego wykorzystania tekstyliów.Książka pomoże w idealnym doborze materiału do sylwetki, wskaże sposoby jego układania się oraz metody poprawienia jego właściwości. W encyklopedii znajdują się praktyczne informacje na temat: tkanin, dzianin, włóknin, skór, futer, laminatów, folii, koronek, siatek, dekoracji pasmanteryjnych oraz taśm spełniających różne funkcje.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.9 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Zbliżenia. Szkice o polskich artystach - Anda Rottenberg

ZBLIŻENIA. Szkice o polskich artystach to zbiór komentarzy do sztuki blisko pięćdziesięciu polskich artystów, których Autorka spotkała w swoim zawodowym życiu. Krótkie eseistyczne formy mają na celu dotrzeć do osób spoza wąskiego kręgu profesjonalistów. To bardzo osobisty, choć niekompletny pamiętnik spotkań ze sztuką.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.8 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Przewodnik po sztuce współczesnej - Susie Hodge

W przeszłości pozycja artysty w wielkim stopniu zależała od jego technicznych zdolności, umiejętności wiernego odtwarzania realnego świata. Portret miał być prawdziwą i wierną podobizną, a krajobrazy rozpoznawalne w każdym szczególe. Jednak, zwłaszcza po pojawieniu się fotografii, wielu artystów zrezygnowało z tworzenia tego „prawdziwego” podobieństwa na rzecz bardziej bezpośrednich, pogłębionych obrazów, które wyrażały uczucia dotyczące malowanego tematu.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.7 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Fatma. Moja arabska teściowa - Nadia Hamid

Czasem to kobieta jest największym wrogiem kobiety. Fatma nie miała łatwego życia. Urodzona w latach czterdziestych w Libii, od wczesnego dzieciństwa była wychowywana na pokorną żonę i oddaną matkę. Kiedy na świecie pojawia się jej pierworodny syn, Muchtar, kobieta przelewa całą swoją miłość na chłopca, modląc się o pomyślną przyszłość i dobry ożenek dla niego. Wkrótce jednak okazuje się, że jej prośby nie zostały wysłuchane – Muchtar wyjeżdża bowiem na studia do Polski, miejsca uznawanego przez bogobojnych wyznawców Islamu za kraj ludzi niewiernych, i, co gorsza, sprowadza stamtąd młodą polską żonę wraz z ich małym synkiem. Dla obu kobiet będzie to początek koszmaru, w którym gorycz, rozczarowanie i wzajemne pretensje codziennie będą zatruwać im życie…

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.6 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Weź się - Małgorzata Kamińska

Bielactwo to największy kompleks Zosi. Nie lubi siebie. Szczerze mówiąc, mało co lubi w swoim życiu. Praca w plotkarskiej prasie zamiast rozrywki dostarcza jej rozczarowań. Nie potrafi definitywnie zerwać z chłopakiem. Były wciąż nie jest byłym, za co Zosia ma do siebie pretensje. Nic już się jej nie podoba i wszystko ją wkurza. Stwierdza więc, że czas spakować walizki i wylecieć do Hiszpanii. Wygląda to jak ucieczka od problemów, ale według niej to tylko wakacje. Plan jest prosty. W Tarifie, malutkim miasteczku nad oceanem, Zosia odpocznie, nabierze dystansu i sił, by radzić sobie z nierozwiązanymi problemami. Po miesiącu z nową energią wróci do Warszawy. Plan wydaje się doskonały, jeśli tylko Zosia będzie się go trzymać.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.5 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Oswoić Hiszpanię Tom II - Joanna Lessnau

Są takie podróże, podczas których to przypadek jest najlepszym przewodnikiem. Joanna Lessnau po raz kolejny wraca do magicznej Hiszpanii. Tym razem wędruje po Bilbao i innych rejonach Kraju Basków. Poznaje ukryte zakątki Galicji oraz dzikie, nieznane nikomu plaże. Zabiera czytelnika do Kastylii i León, gdzie odwiedza złote miasto – Salamankę, tajemniczą Avillę, by wreszcie zatrzymać się w uwielbianym przez turystów Madrycie.

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.4 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Kartki na Dzień Matki

Tradycyjna kartka pocztowa z życzeniami dla Mamy - wysyłka bez wychodzenia z domu dzięki serwisowi kartka-pocztowa.pl

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.3 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Zestaw upominkowy PHARMAZIS

Zestaw upominkowy PHARMAZIS to dwa kosmetyki zamknięte w jednym opakowaniu, które skutecznie poradzą sobie z wypadającymi włosami. W skład zestawu wchodzą:
- Szampon z biotyną PHARMAZIS - przeciw wypadaniu włosów
- Odżywka z biotyną – wzmocni twoje włosy

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.2 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).


Zestaw NUTKA "na dzień"

Zestaw NUTKA "na dzień" to dwa kosmetyki pielęgnujące zamknięte w jednym opakowaniu, zapewniające idealny początek każdego dnia. W skład zestawu wchodzą:
- Konopny krem do twarzy NUTKA – zapewni intensywne nawilżenie
- Konopny tonik do twarzy NUTKA – idealnie oczyści

Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.MAMA.1 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).Regulamin

Społeczność

Newsletter

Reklama 
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Cookies. Ukryj komunikat