Plebiscyt

Plebiscyt na Książkę Jesieni 2020

Do plebiscytu zgłaszane są książki idealne na jesień. Spośród zgłoszonych książek wybierz tą, która będzie bestsellerem tej jesieni!

Uczestnicy plebiscytu, którzy wyślą największą liczbę głosów w plebiscycie KSIĄŻKA JESIENI 2020, otrzymają jeden z 6 zestawów* z książkami biorącymi udział w plebiscycie.

Plebiscyt trwa do 21.12.2020r. do godz. 20.00
* zestaw składa się z ok. 10 książek biorących udział w plebiscycie

>>ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ PROPOZYCJI NA KSIĄŻKĘ JESIENI 2020<<

Aktualne wyniki:

 

Propozycje na KSIĄŻKĘ JESIENI 2020:

 

"Odrodzone królestwo" Elżbieta Cherezińska
Trzy wrogie siły wypowiadają wojnę Królestwu. Rozpoczyna się starcie o przyszłość korony. Stary król rusza na swą największą wojnę. Władysław nie zdejmuje wojennej korony i nie daje się zwieść rozejmom. Przygotowuje się do wielkiej wojny z Zakonem. Jemioła walczy o życie Kazimierza z coraz mroczniejszymi siłami. Zawiera z królem sojusz przeciwko Krzyżakom i wojownikom Starców Siwobrodych. W tym samym czasie w Malborku toczy się zażarta walka o wizję Zakonu. Wielki mistrz zostaje zamordowany, a jego następca kończy politykę ugody. Wystawia przeciw Polakom wielką armię.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.60 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Gwiazdkozaur i zimowa czarownica" Tom Fletcher
Czas na kolejne spotkanie z Gwiazdkozaurem! Uwielbiani przez czytelników William i Gwiazdkozaur wracają! Od niesamowitej przygody Williama z najbardziej niezwykłym dinozaurem na świecie – Gwiazdkozaurem – minął rok. Teraz chłopiec staje przed nowym wyzwaniem. Trafia na biegun północny i spotka się z tajemniczą Zimową Czarownicą, której moc kontrolowania czasu pozwala Świętemu Mikołajowi podróżować po całym świecie w wigilię Bożego Narodzenia. Kiedy okaże się, że los świąt wisi na włosku, William i Gwiazdkozaur będą musieli zaryzykować wszystko, aby je uratować…
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.59 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Lśnić" Jessica Jung
Debiut literacki Jessiki Jung – jednej z największych legend K-popu i byłej członkini zespołu Girls’ Generation. Jaką cenę możesz zapłacić za spełnienie swoich marzeń? Amerykanka koreańskiego pochodzenia Rachel Kim odpowiada na to pytanie bez wahania: Prawie każdą. Sześć lat temu ambitna siedemnastolatka została zatrudniona w jednej z największych i najbardziej wymagających wytwórni K-popu w Seulu. Zasady są proste: trenuj 24 godziny na dobę, bądź idealna, nie chodź na randki. Łatwe? Nie do końca!
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.58 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Kossakowie. Tango" Joanna Jurgała-Jureczka
W 1908 roku Wojciech Kossak w krakowskiej pracowni zaczął malować portret Zofii z Lewentalów, żony Ferdynanda Hoesicka – literata i wydawcy. Historia jednego z najgłośniejszych i najdłuższych romansów artysty jest punktem wyjścia opowieści barwnej i pełnej namiętności, snutej na tle niespokojnego czasu przełomu wieków i XX-lecia międzywojennego, kiedy świat się kończył i jedni popełniali samobójstwa, inni szukali nowych doznań. Na scenie pojawia się barwna galeria postaci – zamiłowani w narodowej historii Kossakowie, rodzina Lewentalów – zasymilowanych Żydów i spolonizowani Niemcy – Hoesickowie.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.57 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Dziedzictwo von Schindlerów" Wojciech Wójcik
Na tropie mrocznych tajemnic. Lipiec 2000 roku. Z przedwojennego dworku nad Śniardwami znika bez śladu dwudziestoletnia dziewczyna. W okolicy krąży legenda, że odpłynęła starym jachtem von Schindlerów, który ostatni raz widziano latem 1939 roku. Wtedy również ktoś zaginął… Mija dwadzieścia lat. W okolicy Mikołajek były policjant Jacek Ligęza odkrywa ciało wybitnego twórcy kryminałów, Zygmunta Grodzickiego.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.56 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Być mężczyzną. Co to dzisiaj znaczy?" Szwarc Bożena
Każdy z nas potrzebuje własnej przestrzeni. Na zastanowienie się. Na ciszę. Współczesny świat nie zachęca do refleksji. Żyjemy szybko i  jesteśmy otoczeni mnóstwem bodźców. Łatwo się pogubić, coraz trudniej zatrzymać. Często jesteśmy przeciążeni natłokiem spraw i obowiązków. Czasami mamy problem z odróżnieniem prawdy od fałszu. Tego, co ważne od tego co nieistotne. Ogarnia nas informacyjny chaos, przesyt. W ciągu 24 godzin otrzymujemy taką liczbę komunikatów, ile człowiek w średniowieczu otrzymywał przez całe życie. Łatwo się w tym pogubić. Zatracić tożsamość.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.55 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Chodź za mną" Opiat-Bojarska Joanna
Pozory potrafią zastąpić prawdę. Zwłaszcza, gdy tak mocno starasz się, by twoje życie było idealne. Rzeczywistość zawsze upomni się o swoje, nieproszona. I wybierze najokrutniejszy sposób... To Ewa. Jej idealny profil na insta. Idealny facet. Idealny weekend. Żadna idylla nie trwa jednak wiecznie. Jedna sekunda burzy cały jej świat. Sekunda to dla niego wieczność. Zwłaszcza gdy stoi przy ruchliwym skrzyżowaniu. Artur nie cierpi białej laski i cudzej litości. Wzrok zastępują mu dotyk, słuch i węch. Ale widzi więcej niż inni. Czy znasz to uczucie, gdy w jednej chwili zmienia się całe życie?
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.54 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Ryzykant" Wilk Aniela
Cała Ameryka opleciona siecią spisków. Aniela Wilk powraca z drugim tomem porywającej, sensacyjno-erotycznej "Figurantki". Bruce był agentem FBI. Przeszedł i widział naprawdę wiele. Ale dopiero pościg za tym konkretnym kartelem sprawił, że jego życie wywróciło się do góry nogami. Już samo spotkanie z Alice zmieniło wszystko. Wyszczekana pozorantka miała być tylko przynętą na złoczyńców, a okazała się ich prawdziwym celem. Dziewczyna sprawiła, że w żyłach Bruce’a nieraz gotowała się krew… I to nie tylko ze złości. Potem okazało się, że w tej sprawie nic nie jest takie, jakie się wydaje.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.53 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Okruchy gorzkej czekolady. Serce na wietrze" Elżbieta Sidorowicz
Myślała, że wszystko stracone. I wtedy znowu dostrzegła promienie słońca. W liceum plastycznym, w którym uczy się Ania, pojawia się nowy nauczyciel matematyki. Niezwykle przystojny, a zarazem bardzo wymagający i o paskudnym charakterze. Uczniowie z miejsca nazywają go Potworem. Dla Ani miniony rok był szczególnie trudny. Teraz, kiedy wydawało się, że powoli odzyskuje spokój, uderzają w nią kolejne wydarzenia. Pola, najlepsza przyjaciółka, wyjeżdża do Londynu, a nowy nauczyciel wzbudza w niej autentyczne przerażenie.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.52 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"POD ZŁĄ GWIAZDĄ" Ewa Popławska
Łódzka rodzina Sobótków próbuje odnaleźć się w niespokojnych czasach zapaści polskiej gospodarki i kultury w XVII wieku. Wanda Sobótkówna musi poślubić obiecanego sąsiada - Wielisława Żelicha. Ale na jej drodze niespodziewanie pojawia się młody szlachcic - Konrad. Czy w czasie podziałów i braterskich wojen możliwa jest miłość między ludźmi pochodzącymi z różnych stanów?
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.51 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"OŚWIĘCIM PRAGA. CZAS MIŁOŚCI I NADZIEI" Iwona Mejza, Tomasz Klimczak, Mirosław Ganobis
Kiedy pod koniec lat dwudziestych ubiegłego wieku rozpoczęto w Polsce produkcję samochodów Oświęcim Praga, nikt nie przypuszczał, jakim ogromnym powodzeniem będą się one cieszyć. Piękne nadwozie, dobra jakość, szybkość pobudzały wyobraźnię i zachęcały do ich nabywania. Oświęcim Praga by nie powstała, gdyby nie grupa pasjonatów – niezwykłych ludzi wierzących w swoje marzenia. To o nich jest ta powieść.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.50 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"ZEMSTA ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM" Katarzyna Gacek
Magda, bohaterka „W jak morderstwo”, właśnie rozstała się z mężem i próbuje się odnaleźć w tej nowej, trudnej sytuacji. Pewnego dnia na jej oczach ginie kobieta, potrącona przez rozpędzony samochód. Kierowca ucieka z miejsca wypadku. Tego samego dnia w miasteczku zostaje porwane dziecko. Czy te dwie historie coś łączy? Magda rozpoczyna prywatne śledztwo.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.49 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Smak dymu" Anna Trojanowska
O miłości w cieniu Wielkiej Wojny. Smak dymu to kontynuacja losów bohaterki świetnie przyjętego przez czytelników Piołunu na zapomnienie. Warszawa, rok 1914. Lea jest pewną siebie, energiczną kobietą, matką trójki dzieci. Pracuje w aptece i próbuje wprowadzić do niej zioła z własnego zbioru. Wydawałoby się, że niczego jej nie brakuje, a jednak nie czuje się szczęśliwa. Po dziesięciu latach małżeństwa z Wincentem z gorącego uczucia, które ich połączyło, niewiele zostało. Gdy niespodziewanie nadarza się okazja, Lea wybiera się w podróż na daleką Syberię.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.48 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Spragnieni, by żyć" Anna Szafrańska
Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie. Przekroczenie progu dorosłości dla wielu z nas to czas wyborów i poszukiwania własnej drogi. Ale nie dla Alicji. Ona nie rozmawia z koleżankami o sukienkach na studniówkę. Nie stresuje się maturą. Nie czeka z utęsknieniem na studia. Po prostu stara się przetrwać. Nie może zawieść najbliższych. Wystarczy, że jej brat to zrobił… Od tamtej tragedii jej rodzina wciąż nie doszła do siebie. A przecież młodość jest po to, by doświadczać życia i pierwszych miłości! To ostatni dzwonek, by się zbuntować, przekroczyć granice i zawalczyć o marzenia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.47 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"CZUŁE SPOTKANIA" Liliana Fabisińska, Magdalena Majcher, Adriana Rak, Natasza Socha, Edyta Świętek, Magdalena Wala
Znane autorki literatury obyczajowej połączyły siły, by stworzyć idealną książkę na długie jesienno-zimowe wieczory. To wyjątkowy zbiór czułych opowieści o miłości i namiętności. Chociaż codzienność przytłacza rutyną, trzeba znaleźć czas dla siebie, w którym można spełnić swoje ukryte pragnienia. Niektóre bohaterki są gotowe oddać się namiętności już po pierwszym spotkaniu, inne odkrywają ją na nowo po wielu latach wspólnego życia. Wszystkie pragną miłości i spełnienia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.46 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"WSZYSCY MOI MĘŻCZYŹNI I WSZYSTKIE MOJE DRAMATY" Edyta Folwarska
Oliwia ma już za sobą nieudane małżeństwo, romans z żonatym mężczyzną oraz całą serię miłosnych rozczarowań. Jej życie obfituje w luksusy i rozrywki, jednak co z tego? Wciąż nie udało jej się spotkać mężczyzny, z którym połączyłoby ją prawdziwe uczucie. Dlaczego faceci zawsze muszą coś przed nią ukrywać? Czy jest skazana na ciągłe porażki? A może to w niej leży problem? Postanawia zmienić podejście i wcielić w życie nowy plan. Będzie silną kobietą, która nie potrzebuje miłości ani zobowiązań! Teraz to ona zabawi się ich kosztem. Jak długo jednak uda jej się wytrwać w tym postanowieniu?
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.45 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Życie po traumie" Dr Dena Rosenbloom, Dr Mary Beth Williams, Barbara E. Watkins
Trauma może wywrócić świat do góry nogami i sprawić, że wszystko wydaje nam się niebezpieczne lub obce. Jeśli doświadczyłeś przemocy fizycznej, seksualnej lub emocjonalnej, byłeś jej świadkiem w domu lub w sąsiedztwie, przeżyłeś katastrofę naturalną lub wypadek samochodowy czy samolotowy, zmierzyłeś się z nagłą śmiercią przyjaciela czy członka rodziny lub spotkało cię w życiu coś złego, to ta książka jest dla ciebie. Życie po traumie to zeszyt ćwiczeń terapeutycznych, który pomógł już wielu ludziom w trudnej sytuacji i  przyczynił się do odbudowy życia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.44 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Kłamstwo w związku" Lisa Letessier
Dlaczego i jak się okłamujemy? Odkrycie kłamstwa partnera jest często doświadczaniem traumatycznym, ale czy zawsze musi prowadzić do końca związku? Niezależnie od tego, czy ktoś cię zdradził czy też doświadczasz codziennych kłamstewek, tuszowania późnych powrotów z pracy lub ukrywania prawdy dotyczących pieniędzy, w książce Lisy Letessier znajdziesz praktyczne informacje i  ćwiczenia, aby zrozumieć  co tak naprawdę przeżywasz. Autorka pomoże ci złagodzić ból i cierpienie, aby zdecydować świadomie, czy zostaniesz w związku, czy też odejdziesz i rozpoczniesz nowy etap w życiu.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.43 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Matka niedostępna emocjonalnie" Jasmin Lee Cori
Jako dorosłe dziecko niedostępnej emocjonalnie matki możesz nie potrafić określić dokładnie, czego brakuje ci w życiu. Dzięki praktycznym ćwiczeniom zawartym w książce możesz uzdrowić swoje wewnętrzne niekochane dziecko i stać się silnym a jednocześnie czułym dorosłym – uwierz, że ta droga jest warta przebycia!
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.42 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"To, co musimy utracić" Judith Viorst
O tym, jak strata, która jest w naszym życiu nieunikniona, wzmacnia nas i zmienia. Doświadczenie straty towarzyszy nam w życiu bardzo często. Strata to nie tylko śmierć najbliższych, ale również rozłąka i rozstanie z tymi, których kochamy, świadoma i nieświadoma utrata romantycznych marzeń oraz niemożliwych do spełnienia oczekiwań, a także zaakceptowanie tego, co nieuniknione.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.41 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Jak wzmocnić odporność" Iwona Wierzbicka
Kompendium wiedzy na temat zdrowego stylu życia i wzmacniania odporności. Proste i praktyczne sposoby na poprawę zdrowia i cieszenie się pełnią życia. Masz problemy ze zdrowiem, z cerą, włosami? Cierpisz na stany zapalne, choroby przewlekłe lub autoagresywne? Męczą cię alergie, astma albo zaburzenia hormonalne ? Czujesz, że brakuje ci odporności? Chcesz poczuć się lepiej? Iwona Wierzbicka, dietetyk kliniczny z wieloletnią praktyką, namawia do powrotu do natury, zadbania o swoje ciało i umysł, stosowania właściwie dobranej diety i prowadzenia zdrowego stylu życia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.40 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Projekt rozwód" Izabela Kosmala/Świerczyńska
Czy istnieje nowoczesne podejście do rozwodu? W swoim reporterskim śledztwie Izabela Kosmala-Świerczyńska pisze o codziennym życiu, próbach rozstania się po ludzku, problemach ze wspólnym kredytem i podziałem obowiązków w wychowywaniu dzieci. Takiej książki jeszcze nie było! Zawarte w niej historie mogły się przydarzyć koleżance, rodzicom czy Tobie... Bo kulturalni ludzie też się rozwodzą.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.39 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

„Pieprzenie i wanilia” Joanny Jędrusik
Pieprzenie i wanilia to kontynuacja bestsellerowych 50 twarzy Tindera, a Joanna Jędrusik nie byłaby sobą, gdyby znów nie pisała o seksie i randkach. Tym razem za tło jej pikantnych przygód służą podróże po USA, Peru i Meksyku. Te pełnokrwiste historie z Tinderowych podbojów obu Ameryk czyta się jak powieść przygodową, a przy okazji można zajrzeć do słodko-gorzkiego świata dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków po obu stronach Atlantyku.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.38 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Uściski" Aurelia Blancard
Lidia jest tłumaczką i mieszka we Francji. Pewnego dnia dostaje zlecenie z policji – ma przetłumaczyć list znaleziony u młodej samobójczyni. Treść listu wzbudza w niej podejrzenia. Czy pisząca chciała odebrać sobie życie? A może to szyfr? Kiedy przyjeżdża siostra zmarłej, Adriana, Lidia towarzyszy jej jako tłumaczka podczas przesłuchania na policji i oferuje dalszą pomoc. Mimowolnie wplątuje się w ciąg dziwnych zdarzeń i odkrywa coraz bardziej niepokojące sekrety z życia zmarłej dziewczyny.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.37 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"NIEprzegrany zakład" Weronika Tomala
Cyniczny biznesmen i skromna kelnerka. Szansa na znajomość jak jeden na tysiąc. Szansa na miłość?... Kolejna powieść autorki Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Filip, zamożny przedsiębiorca, jak co roku bierze udział w świątecznej akcji organizowanej przez fundację na rzecz biednych dzieci. Nie z dobroci serca, ale by wykreować dobry wizerunek firmy. Tak trafia na list chłopca, który zaskakuje go swoim skromnym marzeniem. Filip upatruje w tym podstęp, co staje się powodem sprzeczki między nim a sekretarką, w wyniku której zawierają zakład.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.36 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Przyrodnia siostra" Jennifer Donnelly
Nie rób jedynie rys na baśni. Rozbij ją w drobny mak! Isabelle z pozoru powinna być bezgranicznie szczęśliwa – przecież już niebawem poślubi przystojnego królewicza…Tyle że nie jest tą piękną dziewczyną, która zgubiła na balu szklany pantofelek i podbiła serce młodzieńca. Jest jej nieatrakcyjną przyrodnią siostrą, która już od dawna krok po kroku traciła cząstkę siebie, żeby sprostać oczekiwaniom despotycznej matki, a teraz za wszelką cenę starała się wcisnąć stopę w pantofelek Kopciuszka. Kiedyś wesoła, odważna i dobra, stała się z czasem podła, zazdrosna i pusta wewnętrznie…
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.35 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

„Miała umrzeć” Ewa Przydryga
Thriller psychologiczny, który wciągnie cię bez reszty! Po ogromnym sukcesie „Bliżej niż myślisz” Ewa Przydryga przygotowała kolejną mocną powieść. „Miała umrzeć” to trzymająca w napięciu historia dwóch młodych kobiet, których na pierwszy rzut oka nie łączy absolutnie nic. Ich losy splatają się za sprawą skrywanych przez lata tajemnic. Jakie sekrety kryją się za fasadą domu, który w bożonarodzeniową noc spłynął krwią? „Miała umrzeć” w księgarniach od 14 października. Spragniona mocnych wrażeń grupa nastolatków pod przywództwem Ady regularnie bierze udział w grze w ekstremalne wyzwania.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.34 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

„Kostandin. Grzechy mafii” Magdalena Winnicka
Zabójczo przystojny, obłędnie namiętny i... śmiertelnie niebezpieczny. „Kostandin. Grzechy mafii” Magdaleny Winnickiej to brawurowa historia romansu, który zrodził się między uroczą Polką a groźnym Albańczykiem. Kobieta lawiruje między tym, co znane i bezpieczne, a tym, co przynosi pożądanie. Winnicka serwuje czytelnikom emocjonalny rollercoaster – w końcu w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone! Premiera książki, która przebojem wdziera się na rynek literatury zarazem seksownej, jak i sensacyjnej, już 30 września. 23-letnia Alicja ma za sobą trudne doświadczenia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.33 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Pragnienia" Ilona Gołębiewska
Ukradkowe spojrzenia, nieśmiały uśmiech czy krótka wymiana zdań często wystarczą, by między dwojgiem ludzi niespodziewanie wybuchło gorące uczucie. Dla prawdziwej miłości – pełnej pożądania i beztroskich chwil – oraz pewności, że spotkało się właściwą osobę, człowiek jest w stanie poświęcić wszystko. Ale czy miłość naprawdę jest warta tej ceny? „Pragnienia” Ilony Gołębiewskiej to zapis niezwykłych relacji młodych ludzi, którzy stoją przed wieloma wyzwaniami i uczą się siebie na nowo. Wciągająca. Seksowna. Pełna emocji. Idealna na długie wieczory.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.32 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Szlak Srebrnych Mgieł" Joanna Tekieli
Powieść Joanny T ekieli Szlak Srebrnych Mgieł ukaże się 7 października nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. To dobry czas, by wyruszyć dosłownie lub w przenośni na własny szlak. Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej, a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek, druga połowa pomarańczy, ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból, pustka, samotność i tęsknota za ukochanym. Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.31 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Zośka. Dopóki biło serce" Anna Stryjewska
W życiu przychodzi taki czas, że trzeba coś zrobić wbrew całemu światu. Odrzucić lęki i obawy, pogodzić się z poniesionymi porażkami i podążyć za głosem serca, aby realizować swoją pasję. Po prostu – zmienić teraźniejsze życie. Zośka długo dojrzewa do tej decyzji. Doświadczy dużo złego, zwłaszcza ze strony najbliższych. Przypadkowe spotkania z niezwykłymi osobami oraz doping ciotki i nauczycielki pomagają jej zrozumieć, że nie pasuje do tego świata, w którym teraz żyje. Aby przekonać się o swojej wartości, musi więc wyrwać się ze skostniałego środowiska.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.30 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

„Przyjdzie pogoda na miłość” Wioletta Piasecka
PRZYJDZIE POGODA NA MIŁOŚĆ. WSZYSTKO MA SWÓJ CZAS… 30 września nakładem Wydawnictwa Szara Godzina ukaże się powieść obyczajowa Wioletty Piaseckiej „Przyjdzie pogoda na miłość”. „Przyjdzie pogoda na miłość” to pełna emocji historia trzech przyjaciółek, z których marzeń zadrwił los. Młode kobiety zderzają się z brutalnością dorosłego życia. Czy odnajdą w sobie siłę, by podnieść się po bolesnym upadku? Czy potrafią zaufać sobie i innym, kiedy przyjdzie pogoda na miłość? Joannę opuszcza narzeczony i decyduje się na ślub  z inną kobietą.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.29 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

„Na tej samej ziemi” Katarzyna Kielecka
NA TEJ SAMEJ ZIEMI: ROMANSE, TĘSKNOTY, ROZTERKI I RODZINNE TAJEMNICE W powieści „Na tej samej” pióra Katarzyny Kieleckiej Wydawnictwa Szara Godzina, która będzie miała premierę 30 września, czytelnicy spotkają bohaterów znanych z książki „Pod tym samym niebem”. Kinga tęskni za narzeczonym, który od miesięcy przebywa w śniegach Spitsbergenu. Lilianna, skupiona na wychowaniu pięcioletniej córki, nie potrafi wsłuchać się w to, co podpowiada jej serce. Jedynie mała Nela oraz jej wierny kotożbik Eastwood nie wahają się czerpać z życia wszystkiego, co najlepsze.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.28 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Rytuał łowcy" Borkowski Przemysław
Młoda prokurator Gabriela Seredyńska po przeprowadzce do Warszawy dostaje swoją pierwszą poważną sprawę – morderstwo. Zwłoki znaleziono w pobliżu muru cmentarza, a twarz ofiary została mocno okaleczona. Komisarz Aleksanderski, który pierwszy przybył na miejsce zbrodni, odnajduje pod murem cmentarza kartkę z wierszem, który zdaje się jedynym tropem policji. Wkrótce pojawia się kolejna ofiara, a po niej następne. Wszystkie łączy to samo: niecodzienne obrażenia zadawane po śmierci, które mogą wskazywać na jakiegoś typu praktyki magiczne.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.27 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

Awers – antologia
Dwunastka czołowych polskich autorów kryminalnych. Dwanaście miejsc, w których króluje zbrodnia. Idealne życie jest ułudą, a najpodlejsze czyny stają się udziałem nawet najlepszych z nas. Miejski krajobraz często przeobraża się w teatr niewyobrażalnych zbrodni, a ulice polskich miast spływają krwią częściej, niż ktokolwiek chciałby przyznać. Sprawiedliwość nie zawsze triumfuje i niekiedy to zło ma ostatnie słowo. „Awers” to brawurowa wyprawa w głąb bezlitosnej miejskiej dżungli. To uważne spojrzenie na otaczający nas świat, w którym nie brak złowieszczych detali.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.26 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Histeria" Janiszewska Izabela
Największy obłęd bierze się z niemocy. Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości mimo wszystko nie daje o sobie zapomnieć. Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak sugerują media? A może prawda jest bardziej złożona?
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.25 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Piąte przykazanie" Greń Hanna
Po uzyskaniu licencji detektywa Dioniza Remańska kupuje dom w Strzygomiu. Przyjmuje kilka prostych zleceń i powoli rozkręca firmę. Pewnego dnia w agencji pojawia się Maria Pisarek. Zrozpaczona kobieta twierdzi, że jej syn, Paweł, który zdaniem policji zaginął, został tak naprawdę zamordowany. Podejrzewa prawie wszystkich mieszkańców miejscowości Osiny, którzy rzekomo szykanowali jej dziecko, a w końcu doprowadzili do śmierci chłopaka. Z czasem wychodzi na jaw, że Paweł Pisarek, młody i zdolny informatyk, szantażował wiele osób, jednak z powodu braku dowodów śledztwo zostaje zawieszone.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.24 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"AGENT JEGO ŚWIĄTOBLIWOŚCI" Karol Kowal
Sekretne służby Watykanu, spiski i intrygi na międzynarodową skalę i tajny agent… w zakonnym habicie. Debiut pisarski Karola Kowala, kontrabasisty Orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie, zapowiada się koncertowo! Premiera powieści „Agent jego Świątobliwości” już 30 września. „Bądźcie przebiegli jak węże…” Dominikanin Władysław Klonowiejski w czasie kasaty klasztoru po powstaniu styczniowym ucieka Rosjanom i wplątuje się w aferę szpiegowską. Trafia do tajnych służb Watykanu i tropi zdrajcę, z którym ma prywatne porachunki, ocierając się przy tym o wielką politykę drugiej połowy XIX w.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.23 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Małe sekrety" Jennifer Hillier
Porywa, wprawia w osłupienie i pozbawia tchu! Intrygująca fabuła, stopniowo narastające napięcie, szokujące odkrycia oraz bohaterowie skrywający brudne sekrety. „Małe sekrety” to jeden z najlepszych psychologicznych suspensów, jakie będziemy mieli okazję przeczytać w tym roku. Jego fabuła tylko pozornie osnuta jest wokół dramatu matki porwanego dziecka. Wraz z rozwojem akcji do głosu zaczynają dochodzić małżeńskie kłamstwa, tajemnice oraz intrygi, a powieść Jennifer Hillier staje się pełnoprawnym przedstawicielem nurtu domestic noir, który w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.22 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Jak uciszyć wewnętrznego krytyka" Alina Adamowicz, Joanna Godecka
Napisany przystępnym językiem, z dystansem i humorem poradnik, który inspiruje do zmiany myślenia. Adresowany jest przede wszystkim do tych, którzy zauważają u siebie skłonność do nadmiernej samokrytyki, mają zaniżone poczucie własnej wartości oraz przejawiają tendencję do wiecznego zamartwiania się. Dzięki zawartym w książce przykładom i praktycznym wskazówkom poznajemy skuteczne sposoby radzenia sobie w sytuacjach, w których do głosu zaczyna dochodzić nasz wewnętrzny krytyk.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.21 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Nas dwoje" Holly Miller
Są książki, które sprawiają, że serce czytelnika rozpada się na milion kawałków. Poruszają, skłaniają do refleksji, a czasem wywołują morze łez. Przykładem takiej powieści jest „Nas dwoje”. To kobieca proza w najlepszym wydaniu. Zaskakująca świeżością powieść Holly Miller przypomina „Światło, które utraciliśmy” Jill Santopolo. Brytyjska pisarka w fenomenalny sposób, z niezwykłym wyczuciem i delikatnością ukazuje piękno życia i ogromną siłę ludzkich uczuć.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.20 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"W cieniu zła" Alex North
Nowa powieść autora bestsellerowego „Szeptacza”. Wciąga, przyprawia o gęsią skórkę i hipnotyzuje złowieszczą scenerią! „W cieniu zła” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier 2020 roku. Rytualne morderstwo, nawiedzone przez złe moce miasteczko, budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Autor rewelacyjnie przyjętego przez czytelników głośnego „Szeptacza”, który w 2019 roku odniósł spektakularny sukces na skalę światową, stworzył nową, równie wciągającą historię. Fani trzymających w napięciu powieści będą zachwyceni.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.19 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Szybki szmal" Ryszard Ćwirlej
Precyzyjnie skonstruowana intryga kryminalna, wielowątkowe śledztwo oraz akcja ani na moment niezwalniająca tempa. Za to czytelnicy kochają książki Ryszarda Ćwirleja. „Szybki szmal” to kolejny tom przygód młodej i ambitnej funkcjonariuszki policji, która doskonale radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn. W najnowszej powieści Ryszard Ćwirlej niezwykle umiejętnie łączy ze sobą dwa pozornie odległe światy: okres PRL-u oraz współczesność. Główny wątek książki rozgrywa się w 2019 roku, ale część akcji przenosi się do roku 1984.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.18 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Morderców tropimy w czwartki" Richard Osman
Drżyjcie, łotry! Czwórka seniorów z Czwartkowego Klubu Zbrodni wkracza do akcji! Richard Osman, popularny brytyjski gwiazdor telewizyjny, zaprasza czytelników do luksusowej wioski dla emerytów, w której dochodzi do tajemniczych morderstw. „Morderców tropimy w czwartki” to znakomite połączenie klasycznej intrygi kryminalnej z zabawną komedią. Zachwyca mnogością zazębiających się wątków, licznymi zwrotami akcji, galerią sympatycznych, nietuzinkowych postaci oraz ironicznym stylem i sporą dawką brytyjskiego humoru.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.17 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"Od pierwszego wejrzenia" Kristen Ashlet
Rozgrzewa do czerwoności, pobudza wyobraźnię i powoduje szybsze bicie serca! „Od pierwszego wejrzenia”, kolejny tom bestsellerowej serii „Rock Chick”, to iskrzące od emocji i adrenaliny połączenie romansu z sensacją, które wielbicielkom seksownych mężczyzn oraz namiętnych miłosnych historii gwarantuje nieprzespaną noc. Pościgi samochodowe, brudne interesy, porwania, bójki i mnóstwo fantastycznego seksu.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.16 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"SŁUŻĄCA" Alicja Sinicka
Miała być pomocą domową. Stała się służącą samego diabła. Julia chciałaby otworzyć firmę sprzątającą. Trafia do domu Państwa Borewskich, w którym ma za zadanie dbać o porządek. Maria jest zadbaną kobietą po czterdziestce, a Mikołaj atrakcyjnym adwokatem zafascynowanym okresem średniowiecza. Ich syn Kacper zajmuje się pisaniem. Już pierwszego dnia Julia otrzymuje propozycję przeprowadzki do ich domu, lecz stanowczo odmawia. Podczas sprzątania otwiera starą szafę na poddaszu. Znajduje rząd zakurzonych czarnych sukienek z białymi mankietami.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.15 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"MELODIA MGIEŁ DZIENNYCH" Marta Bijan
Świat złudzeń, uzależnień i muzyki na tle hipnotyzujących dźwięków Warszawy. Błękitnowłosa Melodia jest jak tropikalny cyklon. Jednocześnie zachwyca i zwiastuje katastrofę. Niebanalny wizerunek i niezwykłe, poetyckie utwory wynoszą ją na szczyty popularności. Staje się muzyczną ikoną. Pod scenicznym makijażem skrywa jednak pustkę i skłonność do uzależnień. Es trzymała w szufladzie to, co dla niej najważniejsze: słowa i dźwięki. Ale tej szuflady już nie ma. Teraz jest menedżerką Melodii.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.14 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

"HURT COMFORT" Weronika Łodyga
Artur ma osiemnaście lat i nie wie jeszcze wielu rzeczy. Nie wie, jak zacząć rozmowę z własnym ojcem, gdzie przebywa obecnie jego matka, jakie oczekiwania ma wobec niego koleżanka z klasy i dlaczego Magda, jego przyjaciółka, na siłę próbuje go swatać. Nie wie też, jakim cudem uda mu się zdać maturę z polskiego, skoro nadal myli romantyzm z oświeceniem, a parabola to dla niego wyłącznie wykres funkcji kwadratowej. Za to świetnie wychodzi mu udawanie głuchego, gdy w autobusie zaczepi go ktoś obcy, a to już dobry początek. Janek wie, czego chce od życia.
Aby oddać głos na ten produkt wyślij SMS o treści DL.KSIAZKA.13 na numer 7148 (koszt SMS 1,23 zł z VAT).

Regulamin

Społeczność

Newsletter

Reklama 
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Cookies. Ukryj komunikat